فرصت برابر آموزش

فرصت برابر آموزش
آموزش رایانه و امور آموزشی و پرورشی 
آخرین مطالب
چای سبز لاغری تیما

نرم افزار حل مسائل ریاضی با پاسخ کاملا تشریحی

تصاویر زیباسازی - جدا کننده پست

ماتریس، توابع مثلثاتی و … از جمله کلماتی هستند که هنگام تحصیل برای بسیاری از دانش آموزان و دانشجویان ترس و دلهره را به همراه داشته و دارند! آیا هنوز هم با شنیدن این کلمات مضطرب می شوید؟ یا جزو آن دسته از افرادی بودید که ریاضی و پیچیدگی های آن را دوست داشتید و بیش از هر درس دیگری به آن علاقه نشان می دادید؟


نرم افزار Algebrator 5.0.2 برنامه ای با روش کار بسیار ساده است که شما را قادر می سازد در هر سن و هر مقطعی که باشید سوالات ریاضی خود را به آسانی حل کنید! حل معادلات، انتگرال گیری، بررسی توابع، ریشه یابی، لگاریتم، ماتریس، توابع مثلثاتی و … از جمله کلماتی هستند که هنگام تحصیل برای بسیاری از دانش آموزان و دانشجویان ترس و دلهره را به همراه داشته و دارند! آیا هنوز هم با شنیدن این کلمات مضطرب می شوید؟ یا جزو آن دسته از افرادی بودید که ریاضی و پیچیدگی های آن را دوست داشتید و بیش از هر درس دیگری به آن علاقه نشان می دادید؟

تصاویر زیباسازی - جدا کننده پست

دانلود در ادامه مطلب


بسیاری از دانش آموزان در تمام مقاطع تحصیلی در فهم دقیق دروسی همچون ریاضی با مشکلاتی مواجهند که توصیه همیشگی استادان این درس، برای رفع این مشکلات نیز حل تمرینات زیاد است. باتوجه به همین مساله قصد داریم نرم افزاری را به شما معرفی کنیم که نه تنها به کمک آن می توانید سوالات سخت ریاضی را به آسانی حل کنید، بلکه می توانید مهارت خود در حل تمرینات را نیز بالا ببرید و چنانچه از درسی عقب مانده اید یا آن را بخوبی متوجه نشده اید، همچون یک استاد همیشه در دسترس، پاسخ تشریحی تمام سوالات خود را ریز به ریز و مرحله به مرحله از این برنامه دریافت کنید.

اگر فرزندانتان از شما سوالاتی می کنند که قادر به حل آنها نیستید یا اگر خودتان مشغول تحصیل هستید و به دنبال راه حل و پاسخ یک سوال پیچیده می گردید، براحتی می توانید با استفاده از این نرم افزار، پاسخ را در زمانی بسیار کوتاه مشاهده کنید. حتی اگر استاد دانشگاه باشید یا یک موسسه آموزشی را مدیریت می کنید و با مسائل پیچیده ریاضی سر و کار دارید، باز هم بدون نیاز به ماشین حساب های گرانقیمت و صرف وقت طولانی برای حل مسائل ریاضی، می توانید در مدت زمانی بسیار کوتاه صورت مساله را در این نرم افزار تعریف و پاسخ را در کسری از ثانیه مشاهده کنید!

پاسخ های کاملا تشریحی
اگر بخواهید ریاضی را یاد بگیرید، مطمئنا در اختیار داشتن یک پاسخ برای یک مساله کمکی به یادگیری ریاضی نمی کند! اما اگر روش حل مسائل را مرحله به مرحله مشاهده و آنها را بررسی کنید، حتی اگر هنگام آموزش آن مساله در کلاس حضور نداشته باشید نیز می توانید به آن مبحث تسلط پیدا کنید. یکی از ویژگی های قابل ذکر در این نرم افزار نیز همین است. نرم افزار Algebrator در عین حال که قادر است پاسخ مسائل را در کسری از ثانیه در اختیار شما قرار دهد، به گونه ای طراحی شده است که پاسخ تشریحی بسیار کاملی را از مراحل حل مساله در اختیار شما قرار می دهد. به این ترتیب چگونگی حل هیچ یک از مسائل برای شما ابهام نخواهد داشت و به طور کامل می توانید مساله و روش حل آن را درک کنید.
نرم افزار Algebrator امکانات بسیار زیادی دارد که تنها با مشاهده و استفاده از آن به آنها پی خواهید برد. اما برخی امکانات و ویژگی های این نرم افزار به طور خلاصه عبارتند از:حل انواع مسائل ریاضی در تمام مقاطع تحصیلیحل مسائل با استفاده از روش های معمول و رایج بین المللیارائه پاسخ تشریحی مرحله به مرحله همراه با پشتیبانی از قابلیت راهنمایی و آموزش قوانین، قضایا و پیش نیازهای حل یک مسالهرسم انواع نمودار و گراف های مربوط در کوتاه ترین زمان ممکنپشتیبانی از ویرایشگر قدرتمند WYSIWYG برای نوشتن صورت مسالهانتشار مساله و روش حل آن در فرمت استاندارد به صورت یک فایل xhtml قابل مشاهده در تمام مرورگرهای وبپشتیبانی از حل مسائل با تعداد ارقام بالاو …

اگر دانشجو هستید می توانید برای یادگیری بهتر و حل مسائل خود از این نرم افزار کمک بگیرید، اگر استاد آموزش این درس هستید می توانید برای ایجاد دروس آموزشی و حتی به عنوان یک دستیار هوشمند از این نرم افزار در تدریس بهتر مسائل کمک بگیرید . اگر در منزل درس می خوانید و به صورت غیرحضوری دروس مختلف را یاد می گیرید نیز می توانید با داشتن این برنامه یک استاد خصوصی را به طور ۲۴ ساعته در اختیار داشته باشید و چنانچه مدت هاست درس خواندن را به اتمام رسانده و اکنون صاحب فرزندانی قد و نیم قد هستید، می توانید با استفاده از این نرم افزار، هم یادگیری مجدد را برای خودتان آسان کنید و هم مباحثی را که فراموش کرده اید براحتی به یاد آورده و فرزندان خود را در حل مسائل ریاضی یاری کنید.
تصاویر زیباسازی - جدا کننده پست

[ چهارشنبه 25 بهمن‌ماه سال 1391 ] [ 08:08 ب.ظ ] [ عبدالرحمن ]
.: Weblog Themes By themzha :.

آمار سایت

Powered by WebGozar

تعداد بازدید ها: 80470

<